به سوی ظهور

مهدویت و امام زمان (عج)

به سوی ظهور

مهدویت و امام زمان (عج)

۴ مطلب توسط «بی‌قرار صبح» ثبت شده است

شیعه واقعی از زبان حضرت فاطمه (س) 

حضرت فاطمه (س)

امام حسن عسکری علیه السلام فرمودند:
مردى به همسرش گفت: به حضور حضرت زهرا (سلام الله علیها) برو و از قول من به آن حضرت بگو: من از شیعیان شما هستم، آیا شما قبول دارید که من از شیعیان شما هستم؟!

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ اسفند ۹۳ ، ۱۷:۰۷

متن کامل نامه امام زمان(عج) به عالم برجسته قرن پنجم هجری، شیخ مفید

نامه‏‌اى در اواخر ماه صفر سال ۴۱۰ (هجرى) از ناحیه مقدّسه امام زمان علیه السّلام به شیخ مفید محمّد بن محمّد بن نعمان (قدّس اللَّه روحه) رسید.

بخشی از این نامه مهم:

 

ما از لغزش‌هائى که از برخى شیعیان سر می‌زند از وقتى که بسیارى از آنان میل به‏ بعضى از کارهاى ناشایسته‏‌اى نموده‏‌اند که نیکان گذشته از آنها دوری می‌نمودند و پیمانى که از آنان براى توجّه به خداوند و دورى از زشتى‏‌ها گرفته شده و آن را پشت سر انداخته‏‌اند اطّلاع داریم، گویا آنان نمی‌دانند که ما در رعایت حال شما کوتاهى نمی‌کنیم و یاد شما را از خاطر نبرده‏‌ایم، و اگر جز این بود از هر سو گرفتارى به شما رو می‌آورد و دشمنانتان، شما را از میان می‌بردند.

متن کامل این نامه را در ادامه مطلب می‌خوانید:

۱۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۱ ۲۸ بهمن ۹۳ ، ۲۲:۰۹

راز توهین‌های مکرر غرب به حضرت محمد(ص) از زبان استاد رائفی‌پور

رائفی پور

در این کلیپ سخنرانی استاد رائفی پور، راز توهین‌های مکرر غرب به حضرت محمد(ص) را متوجه می‌شوید که به کتاب شریعت یا قانون آلیستر کرولی، پدربزرگ جرج بوش، شیطان پرست معروف قرن بیستم برمی‌گردد که به عنوان مانیفست فرهنگی غرب می‌باشد.  بسیاری از کارهای ضد فرهنگی غرب که از اوایل قرن بیستم کلید خورد به این کتاب برمی‌گردد که امروز هم به طور جدی به آن عمل می‌شود.

مشاهده و دانلود در ادامه مطلب

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ بهمن ۹۳ ، ۱۷:۵۰

توصیه امام زمان(عج) به یادگیری زبان‌های خارجی برای رساندن معارف دین به مردم جهان در تشرف یکی از علما

به تحقیق یکی از بزرگترین نعمت‌هایی که خداوند متعال به هر انسانی عنایت کرده است، نعمت یادگیری یک زبان خاص و صحبت کردن توسط آن است. خداوند متعال یکی از آیات و نشانه‌های خود در عالم هستی را همین اختلاف زبان‌های انسان‌ها با یکدیگر بیان می‌کند و می‌فرماید:

۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ دی ۹۳ ، ۰۱:۴۲